Spoštovani starši,

zavedamo se, da je sodelovanje s starši pomembno za uspešno delo učencev. V šolskem letu 2020/21 bomo stike z vami  izvajali ob upoštevanju varnostnih priporočil NIJZ in MIZŠ.

Govorilne ure (dopoldanske in popoldanske) bodo potekale na daljavo (elektronska pošta, telefon, zoom) ob predhodni najavi na e-naslov učitelja, s katerim boste želeli govoriti. Osebno bodo potekale govorilne ure samo v izrednih primerih, prav tako ob predhodnem dogovoru z učiteljem in ob upoštevanju vseh navodil NIJZ za preprečevanje širjenja koronavirusne bolezni.

O morebitni spremembi datumov in oblikah izvajanja roditeljskih sestankov, ki bodo organizirani med letom, boste pravočasno obveščeni.

Sodelovali  boste lahko tudi z drugimi strokovnimi delavci. Vsi e-naslovi so objavljeni na spletni strani šole.

Vabimo vas, da se poslužujete novega načina komuniciranja, ker boste le tako lahko spremljali otrokov napredek v šoli.