V ponedeljek, 2. septembra 2019, bomo odprli vrata novemu šolskemu letu.
Pouk bo potekal po naslednjem razporedu:
Urniki za 1. teden pouka povezava

1. razred: Sprejem prvošolcev bo ob 10.30 v avli pritličja. Prvošolce bo pozdravil in nagovoril tudi župan, g. Zoran Janković.

2.-4. razred: Začetek pouka bo ob 8.20. Za jutranje varstvo in podaljšano bivanje bo poskrbljeno. Jutranje varstvo bo na prvi šolski dan od 7. ure dalje. Podaljšano bivanje oz. varstvo traja do 16.30. Če bo po otroka ne bodo prišli starši, naj otrok učitelju OPB odda izjavo s podpisom staršev, kdo bo prevzel otroka. Tudi otrok, ki bo domov odšel sam, naj ima pisno dovoljenje staršev. Učenci, ki so junija oddali prijavo na prehrano, bodo prvi šolski dan že prejeli naročene obroke. Pouk bo potekal po urniku. Učenci naj imajo s seboj vse šolske potrebščine.

5. razred: ŠOLA V NARAVI – Debeli rtič. Odhod izpred šole ob 8.30. Spremljevalci: Mojca Mlakar (razredničarka 5.a), Anita Vidič (razredničarka 5.b), Alja Drašler in Miha Marinič.

6. razred: Učenci do 8.20 v vetrolovu počakajo na razrednika (6.a: Tomaž Oršič, 6.b: Milena Požun), ki jih odpeljeta do učilnic. Pouk bo potekal po prilagojenem urniku (5 šolskih ur pouka). Učenci, ki so junija oddali prijavo na prehrano, bodo prvi šolski dan že prejeli naročene obroke.

Prilagojen urnik za 1. šolski dan:

1. in 2. ura: OS (84)
3. ura: SLJ (84)
4. in 5. ura: TIT (84)
1. in 2. ura: OS (83)
3. ura: NAR (83)
4. ura: SLJ (83)
5. ura: MAT (83)

Za ostale dni pouka v 1. tednu septembra velja urnik, ki je objavljen v priponki.

7. razred: Učenci začnejo s poukom ob 8.20. Učenci 7.a razredničarko Majdo Šebenik počakajo pred učilnico 81, učence 7.b pa bo zaradi odsotnosti razredničarke Alje Drašler in sorazrednika Tomaža Majdiča sprejel Matevž Sušnik v učilnici 82. Pouk bo potekal po prilagojenem urniku (5 šolskih ur pouka). Učenci, ki so junija oddali prijavo na prehrano, bodo prvi šolski dan že prejeli naročene obroke.

Prilagojen urnik za 1. šolski dan:

1. in 2. ura: OS (81)
3. ura: TJA (81)
4. ura: DKE (81)
5. ura: GEO (81)
1. in 2. ura: OS (82)
3. ura: DKE (82)
4. ura: MAT (82)
5. ura: TJA (82)

8. razred: ŽIVLJENJE V NARAVI – Libeliče. Odhod izpred šole ob 7.20. Spremljevalci: Lucija Hočevar (razredničarka 8.a), Darja Emeršič (razredničarka 8.b) in Maja Lupše.

9. razred: ŽIVLJENJE V NARAVI – Fiesa. Odhod izpred šole ob 9.30. Spremljevalci: Mihaela Kljun (razredničarka 9.a), Maja Grohar (razredničarka 9.b) in Brigita Merše.

Uspešen skok v novo šolsko leto v prenovljeni šoli vam želimo!
vodstvo šole
Ljubljana, 29. 8. 2019