Na prvo delovno soboto v tem šolskem letu smo v okviru šolskega projekta Moja šola – varna šola izvedli dan dejavnosti Varnih nog naokrog. Vreme nam je bilo naklonjeno, zato smo izvedli vajo evakuacije, pa tudi večino aktivnosti smo izpeljali na šolskem igrišču. Za pomoč pri realizaciji zanimivih in življenjsko pomembnih vsebin se zahvaljujemo: Policijski postaji Ljubljana Center, Gasilski brigadi Ljubljana, Reševalni postaji Ljubljana, Javni agenciji RS za varnost prometa, Radioklubu Triglav, Jamarskemu klubu Železničar, dr. Borutu Kovačiću in g. Larisu Žurgi iz Šole preživetja Laris, ki so obogatili naš učni program in popestrili dan. Za podporo in koordinacijo gre velika zahvala vsem delavcem šole, ki so skrbeli za varnost, dobro počutje vseh udeležencev in nemoten potek dela.

foto: Mateja Petrič in Nataša Sadar Šoba